Kontakt os

Vi gør os umage for at besvare alle henvendelser hurtigt.

  • Telefontider

    Mandag til torsdag kl. 8.00-16.00

    Fredag kl. 8.00-15.30

    Du er velkommen til at ringe os op. Ring til vores hovednummer ved at trykke på telefonnummeret

Leder du efter en specifik medarbejder? Se alle medarbejdere i de forskellige afdelinger herunder.

Administration

Kim Pedersen

Adm. Direktør
& medindehaver

Brian Pedersen

Medindehaver

Rasmus Nordahl

Medindehaver &
Sektionsdirektør – Entreprise

Christen Jensen

Direktør for bæredygtig virksomhedsudvikling

Henrik L. Christiansen

Økonomidirektør

Sebastian Bach

Sektionsdirektør – Service

Anja Klingsøe

HR Chef

Cecilie Larsen

Løn/HR

Charlotte Nøddebo

Regnskab/HR

Debbie Borre

Økonomi

Frank Buur

Flåde & værktøjsansvarlig

Gitte Larsen

Sagskoordinator

Jesper Heien

Arbejdsmiljøchef
& Lærlingeansvarlig

Julie Hvenegaard

Koordinator

Lillian Stenberg

Sagskoordinator

Nadia Dannyk

Rengøringsassistent

Pia Stagaard

Sagskoordinator

Tilbudsafdeling

Oliver Möglich

Tilbudschef

Lars Jørnels

Tilbudsberegner

Nikolas Petersen

Tilbudsberegner

Entreprise

Rasmus Nordahl

Sektionsdirektør – Entreprise

Andreas Rohde

Projektleder

Camilla Møller Schmeltzer

Koordinator

Christian D. Nielsen

Formand & opmåler

Danny Brosboel Pedersen

Byggeleder

Henrik Hansen

Byggeleder

Jannick Bjørk Starup

Projektleder

Jesper Palmkvist

Byggeleder

Jesper Vereni

Projektleder

Martin Aufeldt

Projektchef

Moustapha El-Barq

Projektleder

Nick Bredahl Jørgensen

Byggeleder

Phillip Schmidt

Byggeleder

Tonny Jensen

Projektleder

Snedker

Karsten Andersen

Afdelingschef

Anders Børding

Byggeleder

Hans Henrik Christensen

Byggeleder

Mathias Madsen

Byggeleder

Mie Frydensberg Valera

Koordinator

Rene Starup

Byggeleder

Køkken

Thomas Mindegaard Madsen

Afdelingschef

Sebastian Olander

Byggeleder

Gulvafdeling

Hans Henrik Mondrup Petersen

Afdelingschef

Jens Christiansen

Byggeleder

Legepladsafdeling

Michael Gutfeld

Overmontør

Forsikring

Michael Egholm Sund

Afdelingschef

Kasper Nørgaard Cort

Byggeleder

Lasse Bøgeskov

Taksator

Rasmus Hougaard

Byggeleder

Maler

Pia Gregersen

Afdelingschef

Dennis Johansen

Byggeleder

Maj-Britt Philipsen

Byggeleder

Patrick Rahbek

Byggeleder

Murer

Søren Kyhl Malmberg

Afdelingschef

Camilla Møller Schmeltzer

Koordinator